Pazar, Şubat 25, 2024

Eğitimci yazar Aslanhan, Ramazan’da Danimarka’daki gurbetçilerle buluşacak

En Çok Okunanlar

16 Mart’ta Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Danimarka Şubesi tarafından Skovlunde’de düzenlenecek geleneksel iftar programına kişisel gelişim uzmanı ve eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan katılacak.

Geleneksel iftar programına dair UID Danimarka’dan yapılan bilgilendirmede, kayıt için son tarihin 14 Mart olarak belirlendiği ifade edildi.

Programın ücretsiz olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımıza herkes davetlidir.

Kayıt için Facebook Messenger’dan veya uid.iftar@gmail.com mail adresinden katılacak her birey için isim-soyisim bildirilmesi gerekiyor.

Ücretsiz programımızda sınırlı sayıda yerimiz var. Bundan dolayı vatandaşlarımızın kişisel gelişim uzmanı ve eğitimci yazar Sıtkı Aslanhan beyefendinin ‘Bu Çağda Aile Olmak’ konferansını kaçırmamaları için hemen kayıt olmaları yönünde çağrıda bulunuyoruz.

Kayıt olduktan sonra gelemeyecek durumda olan vatandaşlarımızdan, yemek israfı olmaması adına, bizlere gelemeyeceklerini bildirmelerini istiyoruz.”

Son Haberler

Özlem Çekiç’in kardeşine hapis ve sınır dışı cezası

Danimarka'da Sosyalist Halk Partisi eski milletvekili Özlem Çekiç'in kardeşi Cemal Çekiç, hapis ve sınır dışı edilme cezası aldı.

Daha fazla haber