Pazartesi, Şubat 26, 2024

Kopenhag’dan Galatasaray taraftarına tribün uyarısı

En Çok Okunanlar

Kopenhag, Galatasaray taraftarları için Parken Stadı’nda D Tribünü’nün ayrıldığını, stadın diğer tribünlerinde Galatasaray taraftarlarına izin verilmeyeceğini bildirdi.

İnternet sitesinden Danca ve İngilizce dillerinde birer duyuru yayınlayan Danimarka temsilcisi, Salı günü stadın etrafında bir güvenlik çemberi oluşturulacağını duyurdu.

Taraftarların saat 15.00’ten itibaren çemberden içeri alınmaya başlanacağını aktaran Danimarka temsilcisi, karşılaşma için geçerli bileti olmayanların çemberden içeri alınmayacağını belirtti.

Misafir seyirciler için D Tribünü

Kopenhag, misafir takımın seyircilerinin Parken Stadı’nda D Tribünü’nde olacağını ve bu tribün için biletlerin Galatasaray tarafından satıldığını vurguladı.

D Tribünü’ne girişlerin saat 19.00’dan itibaren başlayacağı bilgisini paylaşılırken, Kopenhag tribünlerinde Galatasaray ürünü giyen veya Galatasaray tezahüratı yapanların tespit edilmesi durumunda stattan atılacağı kaydedildi.

Kopenhag, stattan atılan kişilere bilet iadesi yapılmayacağının altını çizdi.

Galip gelen gruptan çıkacak

Kopenhag, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 6. ve son haftasında, 12 Aralık Salı günü Parken Stadı’nda Galatasaray’ı ağırlayacak.

Yerel saat ile 21.00’de başlayacak karşılaşmada galip gelen ekip grubu ikinci sırada bitirecek ve Şampiyonlar Ligi eleme aşaması Son 16 turuna yükselecek.

Son Haberler

Özlem Çekiç’in kardeşine hapis ve sınır dışı cezası

Danimarka'da Sosyalist Halk Partisi eski milletvekili Özlem Çekiç'in kardeşi Cemal Çekiç, hapis ve sınır dışı edilme cezası aldı.

Daha fazla haber